Työhyvinvointi-messut

Kohtaamiskouluttaja Kamun työpajat Luova Kohtaaminen -alueella, E 312

ti 13.09.2022 11:00-15:30
ke 14.09.2022 11:00-15:30
to 15.09.2022 11:00-15:30

Luova Kohtaaminen -alue, E 312

 

Kohtaamiskouluttaja Kamun toiminnallisessa työpajassa pääset työstämään kohtaamisen haasteita toiminnallisesti ja rakentavasti.

Hämmästyt, kuinka nopeasti muutos voi tapahtua! Luova Kohtaaminen -alueella pääset kokeilemaan käytännössä kohtaamista erilaisten mukavien harjoitteiden parissa. Voit varata etukäteen puolet paikoista tai vain hypätä mukaan alueelle, kun satut paikan päälle!

Yksinkertaisin toiminnallisin keinoin voidaan käsitellä myös työyhteisön vuorovaikutuksen haasteita yhdessä ketään nolaamatta. Voit kertoa nimettömästi oman työyhteisösi ongelmasta, jota et muuten kehtaisi tuoda esille. Tipauttamalla oman haasteesi alueella olevaan postilaatikkoon, osallistut Kohtaamiskouluttaja Kamun räätälöidyn kohtaamistyöpajan (max. 20 hlöä) arvontaan.

Työpajat messupäivinä aina tasatunnein klo 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 ja 15.00.
Kokeilutyöpajan kesto 15 min!

 

Vaivaako yritystäsi ilon puute, jumittuminen, negatiivinen viestintä, yhteistyöhaluttomuus tai joku muu piilossa oleva ongelma? Luova työpaja auttaa avaamaan yrityksesi liiketoimintaa hidastavia toimintakulttuurin haasteita. Kohtaamiskouluttaja Kamun ja Heidi Kormanon luovilla työpajoilla tiimin työyhteisötaidot ja yksilön hyvinvointi ovat keskiössä. Tule tutustumaan tekijöihin ja kokeile itse maksutonta työpajaa.

 

#ihmisymmärrys #eteenpäin #yhdessä #monialainen #ratkaisu

Tutustu myös samalla alueella järjestettäviin Heidi Kormanon työpajoihin »

Tervetuloa Luova kohtaaminen -alueelle E-halliin osastolle E 312!

 

 

Teema: 1